Schema deelnemers

Serie 1: Dinsdag 19.00 – 20.45 Serie 2: Dinsdag 21.00 – 22.45
29 maart 2016 29 maart 2016
1 Ron Hofman 1 Johan Sijp
2 Aletta Hofman 2 Djoro Wenno
3 René Nieman 3 Frits Lubben
4 Jos de Beer 4 Marlies Bruns
5 Mieke Eerkens 5 Marco Philips
6 Henk Kiewiet ve 6 Mans Philips
7 Koos Pekelaer sr 7 Luuk Tissingh
8 Dick Vrijs 8 Anje Hillinga
9 Dionne Vrijs 9 Corne Alphenaar
10 Coby Lentz 10 Wim Logtenberg
11 Jan Oosterhof 11 Leo Kiers
12 12 Rosalia Padding
13 13 Majorie Hoeksema
14 14 Kevin Beerda
15 15 Richard Bos
16 16
Serie 3: Woensdag 19.00 – 20.45 Serie 4: Donderdag 19.00 – 20.45
30 maart 2016 31 maart 2016
1 Frans Luyckx 1 Vincent Fokkelman
2 Auke Broekhuizen 2 Stephan Schensema
3 Michael Altena 3 Freddy van Egmond
4 Marissa Thalen 4 Gerard Kiewiet
5 Priscilla Thalen 5 Henk Kiewiet op
6 6 Ruben Keizer
7 7 Anouk Keizer
8 8 Edwin Meyer
9 9 Marjan Bouma
10 10 Laura Buist
11 11 Jannie Westerdijk
12 12 Beejee Westerdijk
13 13 Mark Geurts
14 14 Mathijs Beverdam
15 15 Helen Minnebruiker
16 16
Serie 5: donderdag 21.00 – 22.45 Serie 6: vrijdag 19.00 – 20.45
31 maart 2016 1 april 2016
1 Doedeke Wessels 1 Arnoud Jager
2 Frits Stuut 2 José van Es
3 Jacob Drent 3 Tanja Havesman
4 Gerald Stel 4 Dieko Meijers
5 Mischa Been 5 Mitch Hop
6 Karin Römer 6 Ivo de Vries
7 Jeffrey Kingma 7 Jouke Spoelstra
8 Bart Reitsma 8 Geert Langhorst
9 Andre Veldkamp 9 Steven Vroege
10 Coby Schotanus 10 Marcel Keuskamp
11 Harold Haandrikman 11
12 Jan Bouma 12
13 Walter Jansen 13
14 Wilke Schaaphok 14
15 Roelof de Ruiter 15
16 Robin Molema 16
Serie 7: Vrijdag 21.00 – 22.45 Serie 10: zaterdag 13.00 – 14.45
1 april 2016 2 april 2016
1 Robert Maat 1 Rutger Kloen sr
2 Cees Kuiper 2 Rutger Kloen jr
3 Martin Danen 3 Eddy vd Laan
4 Annete van Dijk 4 Sjonny Nysingh
5 Mark Dijkstra 5 Liliian Ashness
6 Mischa Knol 6 Gerrit de Lang
7 Tonni Hummel 7 Ale vd Wal
8 Hendrik Wiltjer 8 Theodorus Croeze
9 Chantal Neutel 9 Harry Sanders
10 Ellen de Groot 10 Harry Boxem
11 Rebecca Schuurman 11
12 Mark Kregel 12
13 Piet Schuurman 13
14 Bennie Veenstra 14
15 Dennis Veen 15
16 Jan Zandvliet 16
Serie 11: zaterdag 15.00 – 16.45 Serie 12: zaterdag 17.15 – 19.00
2 april 2016 2 april 2016
1 Koos Pekelaer jr 1 Jeroen Zwols
2 Siebrand Pekelaer 2 Anneke Kamping
3 Marty Bakker 3 René Meyerink
4 Wim Kolk 4 Hans Habing
5 Roland ter Wisscha 5 Kevin Meijerink
6 Bertha Hidding 6 Jan Knevelbaard
7 7 Gerrit Brus
8 8 Patrica Brus
9 9 Fabian Post
10 10 Lammert Bakker
11 11 Jan de Graaf
12 12 Lotte Julsing
13 13 Rick Roffel
14 14 Jeffrey Bolleboom
15 15
16 16
Serie 13: zondag 11.00 – 12.45 Serie 14: zondag 13.00 – 14.45
3 april 2016 3 april 2016
1 Jessica Wulff 1 Cynthia Reedijk
2 Bianca Brommer 2 Bart Noordover
3 Sjoanita Brommer 3 Mark van Ernst
4 Benny Bosch 4 Jan Pieter van Dijk
5 Regina Schokker 5 Marien Melchionda
6 Arend Schokker 6 Paulina Reedijk
7 Anneke Timmerman 7 Vincent Nederhof
8 Danny Zandgrond 8 Koos Venema
9 Danny Zandgrond 9 Thomas Meeuwissen
10 Ronald Bouma 10 Erwin vd Most
11 Jeroen Bosch 11 Theo Velzel
12 Ronald Koenzen 12 Cisca Velzel
13 Greetje Wever 13 Jannie Bouma
14 Chantal Wever 14 Jacob Timmerman
15 Christiaan Kuiper 15 Hans vd Vrede
16 Kristian Jellema 16 Piet Valkenhoff

LET OP ! Dit is een momentopname en er kunnen ondertussen alweer wijzigingen plaats hebben gevonden. Neem contact met ons op voor een definitieve plaatsing.