Schema deelnemers 2019

Schema deelnemers

Maandag 8 april 2019

Serie 1: 19.00 – 20.45 uur Serie 2: 21.00 – 22.45 uur
1 Rianne Ettema 1 Jacob Drent
2 Henny Vegt 2 Amy de Bel
3 René Nieman 3 Ellen de Groot
4 Jos de Beer 4 Frits Stuut
5 Henk Kiewiet ve 5 Piet Hoekstra
6 Edith Joosten 6 Marlies Bruns
7 Koos sr Pekelaer 7
8 8 Frits Lubben
9 Siebrand Pekelaer 9 Jan Scholte
10 Koos jr Pekelaer 10
11 Herman Hamminga 11 Marcel Keuskamp
12 Rosan Hamminga 12 Steven Vroege
13 Gretha Rieks 13 Hans Habing
14 Rebecca Schuurman 14 Kevin Meijerink
15 Mark Kregel 15 Bianca Brommer
16 Ronald Bouma 16 Sjoanita Brommer

Woensdag 10 april 2019

Serie 3: 19.00 – 20.45 uur
1 Ruud Blom
2 Cees Kuiper
3 Robert Maat
4 Natascha Bakker
5 Martijn Koerts
6 Jos Rosema
7 Martin Danen
8 Ronald Kuizenga
9 Annette van Dijk
10 Eise Bolt
11 Mischa Knol
12 Hendrik Wiltjer
13 Tonni Hummel
14 Vincent Fokkelman
15 Willem van Dalen
16 Greetje Wever

Donderdag 11 april 2018

Serie 4: 19.00 – 20.45 uur Serie 5: 21.00 – 22.45 uur
1 Jan Timmerman 1
2 Majorie Hoeksema 2
3 Rosalia Padding 3
4 Freddy van Egmond 4
5 Anouk Keizer 5
6 Ruben Keizer 6
7 Leo Kiers 7
8 Hans Hollé 8
9 Peter Tholen 9
10 Luuk Tholen 10
11 Johan van der Molen 11
12 Richard Bos 12
13 Henk Kiewiet op 13
14 Gerard Kiewiet 14
15 Frans Luijckx 15
16 Niels Meilink 16

Vrijdag 12 april 2019

Serie 6: 19.00 – 20.45 uur Serie 7: 21.00 – 22.45
1 Vincent Rengers 1
2 Jolanda Mein 2
3 Ronnie Zeemering 3
4 Tadya Rengers 4
5 Maria Postma 5
6 Kor Bazuin 6
7 Jeffrey Bolleboom 7
8 Henry Bolleboom 8
9 Minou Bolleboom 9
10 Benny Bosch 10
11 Jeffrey Kingma 11
12 Walter Jansen 12
13 13
14 14
15 15
16 16
Serie 8: 23.00 – 00.45
1  reserve
2  reserve
3  reserve
4  reserve
5  reserve
6  reserve
7  reserve
8  reserve
9  reserve
10  reserve
11  reserve
12  reserve
13  reserve
14  reserve
15  reserve
16  reserve

Zaterdag 13 april 2019

Serie 9: 12.00 – 13.45 uur Serie 10: 14.00 – 15.45 uur
1  reserve 1 Ale van der wal
2  reserve 2 Gerrit de lang
3  reserve 3 Rutger Kloen sr
4  reserve 4 Rutger Kloen jr
5  reserve 5 Jorrit vd Heide
6  reserve 6 J vd Heide
7  reserve 7 Zoran Grdic
8  reserve 8 Marie Schippers
9  reserve 9 Wim Kolk
10  reserve 10 Marty Bakker
11  reserve 11 Arend Schokker
12  reserve 12 Regina Schokker
13  reserve 13 Guus van Leeuwen
14  reserve 14 Marianne van Leeuwen
15  reserve 15 Jeroen Wolters
16  reserve 16
Serie 11: 16.00 – 17.45 uur
1 Rudolf Mulder
2 Fried Denniger
3
4
5 Jeroen Zwols
6 Patricia Brus
7 Theo Kroeze
8 Remy Oldenburger
9
10
11
12
13
14
15
16

Zondag 14 april 2019

Serie 12: 11.00 – 12.45 uur  VOL Serie 13: 13.00 – 14.45 uur  VOL
1 Mischa Been 1 Remy Wieffer
2 Christian de Boer 2 Lieuwe van de Veen
3 Joke Smit 3 Rosanne Reedijk
4 René Zondergeld 4 Cynthia Reedijk
5 Danny Zandgrond 5 Pauline Reedijk
6 Kristian Jellema 6 Marien Melchionda
7 Sjonny Nijsingh 7 E.S. Franken
8 Louwe Hoekstra 8 V. Nederhof
9 Klaas Alma 9 Teus de Zwart
10 Rob Alma 10 C. Visser
11 Paul Alma 11 Auke Broekhuizen
12 Priscilla Thalen 12 Willie Driezes
13 Ron Hofman 13 Klaas Gorter
14 Wim Logtenberg 14 Annelies Goseling
15 Albert Marissen 15 Nancy Stuivenberg
16 Jan Oosterhof 16 Ivo de Vries

LET OP ! Dit is een momentopname en er kunnen ondertussen alweer wijzigingen plaats hebben gevonden. Neem contact met ons op voor een definitieve plaatsing.