Schema deelnemers

Dinsdag 3 april 2018

Serie 1: 19.00 – 20.45 uur Serie 2: 21.00 – 22.45 uur
1  Jeffrey Bolleboom 1  Henk Kiewiet ve
2  Minou Bolleboom 2  Jos de Beer
3  Nancy Stuivenberg 3  René Nieman
4  Peter Tholen 4  Jacob Drent
5  Luuk Tholen 5  Frits Stuut
6  Rosan Hamminga 6  Piet Hoekstra
7  Sander Kruger 7
8  Ronald Schipper 8
9 9
10 10
11 11
12 12
13 13
14 14
15 15
16 16

Woensdag 4 april 2018

Serie 3: 19.00 – 20.45 uur
1  Robert Maat
2 Martin Danen
3 Ronald Kuizinga
4 Jos Rosema
5 Cees Kuiper
6  Mischa Knol
7  Eise Bolt
8 Michael Weijzig
9  Martijn Koerts
10 Natascha Bakker
11  Tonni Hummel
12  Gretha Rieks
13  Carin Rieks
14  Mariella Oldenburger
15  Wesley Bouwhuis
16  Herman Hamminga

Donderdag 5 april 2018

Serie 4: 19.00 – 20.45 uur Serie 5: 21.00 – 22.45 uur
1  Freddy van Egmond 1  Frits Lubben
2  Gerard Kiewiet op 2
3  Christiaan Kuiper 3  Djorno Wenno
4  Anouk Keizer 4  Marlies Bruns
5  Sjonita Brommer 5  Gerald Stel
6  Beejee Westerdijk 6  Bart Reitsema
7  Jannie Westerdijk 7  Ben Gruizinga
8  Koos Pekelaer sr 8  Jeffrey Kingma
9  Koos Pekelaer jr 9  Jurgen Goldenwijk
10  Siebrand Pekelaer 10  Walter Jansen
11  Amy de Bel 11  Wilke Schaaphok
12  Willen van Dalen 12  Roelof de Ruiter
13  Vincent Fokkelman 13  Marc Akse
14  Frans Luijckx 14  Remy Oldenburger
15  Henk Kiewiet 15  Andre Veldkamp
16  Ellen de Groot 16

Vrijdag 6 april 2018

Serie 6: 19.00 – 20.45 uur Serie 7: 21.00 – 22.45
1  Marty Bakker 1
2  Wim Kolk 2
3  Mark Geurts 3
4  Fabian Post 4
5  J de Graaf 5
6  Mischa Been 6
7  Marcel Walstra 7
8  Marja Bouma 8
9  Harmen Ras 9
10  Helen Minnebruiker 10
11  Simon Bleeker 11
12  Priscilla Thalen 12
13  Paul Alma 13
14  Rebecca Schuurman 14
15  Piet Schuurman 15
16  Vincent Rengers 16
Serie 8: 23.00 – 00.45
1  reserve
2  reserve
3  reserve
4  reserve
5  reserve
6  reserve
7  reserve
8  reserve
9  reserve
10  reserve
11  reserve
12  reserve
13  reserve
14  reserve
15  reserve
16  reserve

Zaterdag 7 april 2018

Serie 9: 11.00 – 12.45 uur Serie 10: 13.00 – 14.45 uur
1  reserve 1  J.J. Smit
2  reserve 2  J. de Boer
3  reserve 3  H.M. Bos
4  reserve 4  Marco Zanen
5  reserve 5  Auke Broekhuizen
6  reserve 6 Ronald Bouma
7  reserve 7  Ale van der Wal
8  reserve 8  Gerrit de Lang
9  reserve 9  Rutger Kloen jr
10  reserve 10  Rutger Kloen sr
11  reserve 11  Calvin Panneman
12  reserve 12  Fendi Panneman
13  reserve 13  Daniel Hoogstra
14  reserve 14  Arnaud Jager
15  reserve 15  Linda Beving
16  reserve 16  Frank Peters (België)
Serie 11: 15.00 – 16.45 uur Serie 12: 17.15 – 19.00 uur
1  Arend Schokker 1  vervallen
2 Regina Schokker 2
3 Johan Luchtmeijer 3
4 Sjonny Nijsingh 4
5  Marc Akse 5
6 6
7 7
8 8
9 9
10 10
11 11
12 12
13 13
14 14
15 15
16 16

Zondag 8 april 2018

Serie 13: 11.00 – 12.45 uur Serie 14: 13.00 – 14.45 uur
1  Piet Valkenhoff 1  Paulina Reedijk
2  Koos Venema 2  Cynthia Reedijk
3  Mathijs Beverdam 3  Teus de Zwart
4  Leo Kiers 4  Marien Melchionda
5  D.Slagter 5  Erica Melchionda
6  Michel Baars 6  Benny Bosch
7  Fried Denninger 7  Chris Pattenburg
8  Ruud Mulder 8  Karel Strijker
9  Hans van de Vrede 9  Lieuwe vd Veen
10  J Blom 10  G. Wever
11  R Blom 11 Willy Driezes
12  M Hoeksema 12  Edwin ten Brink
13  Ron Hofman 13  Tanja Havesman
14  R.R.V. Padding 14  Ivo de Vries
15  W Logtenberg 15  Laura Buist
16 Wander Veenstra 16  K Gorter

LET OP ! Dit is een momentopname en er kunnen ondertussen alweer wijzigingen plaats hebben gevonden. Neem contact met ons op voor een definitieve plaatsing.