Schema deelnemers

Maandag 27 maart 2017

Serie 1: 19.00 – 20.45 uur Serie 2: 21.00 – 22.45 uur
1  Henk Kiewiet (VDM) 1  Frits Lubben
2  Jeffrey Bolleboom 2  Frits Stuut
3  Minou Bolleboom 3  Jacob Drent
4  Geert Langhorst 4  Marlies Bruns
5  Tonni Hummel 5  Cees Kuiper
6  Koos Pekelaer sr 6  Johan Sijp
7  Koos Pekelaer jr 7  Doedeke Wessels
8  Siebrand Pekelaer 8  Amy de Bel
9  Marcel Keuskamp 9  Ellen de Groot
10  Johan Snijder 10  Rene Nieman
11  Steven Vroege 11  Jos de Beer
12  Hans Habing 12  Mieke Eerkens
13  Shayan Omidali 13  Patrick Nijdam
14  Gerard Klein 14  Dennis Veen
15  David Ashness 15  Gerald Stel
16  Carin Rieks 16  Remy Oldenburger

Woensdag 29 maart 2017

Serie 3: 19.00 – 20.45 uur
1  Fabian Post
2  Gretha Rieks
3  Henk Rieks
4  Herman Hamminga
5  Robert Maat
6  Mariella  Oldenburger
7  Wesley Bouwhuis
8  Marjan Bouma
9  Ronald Koenzen
10  Edwin Meijer
11  Annette van Dijk
12  Eise Bolt
13  Mischa Knol
14  Natscha Bakker
15  Jos Rosema
16  Michael Weyzig

Donderdag 30 maart 2017

Serie 4: 19.00 – 20.45 uur Serie 5: 21.00 – 22.45 uur
1  Matthijs Beverdam 1  Roelof de Ruiter
2  Ruben Keizer 2  Andre Veldkamp
3  Beejeé Westerdijk 3  Chris Coopmeiners
4  Anouk Keizer 4  Dennis Alkema
5  Jannie Westerdijk 5  Jurjen Ploeg
6  Robin Molema 6  Bart Vissering
7  Christiaan Kuiper 7  Ronald Kruizinga
8  Harry Sanders 8  Djoro Wenno
9  Vincent Rengers 9  Henk Veldman
10  Frans Luyckx 10  Didi Holzappel
11  Gerard Kiewiet 11  Tinus Otter
12  Wilke Schaaphok 12  Maurice Veldman
13  Ben Gruisinga 13  Sjoanita Brommer
14  Jeffrey Kingma 14  Bianca Brommer
15  Hans Hollé 15
16  Freddy van Egmond 16

Vrijdag 31 maart 2017

Serie 6: 19.00 – 20.45 uur Serie 7: 21.00 – 22.45
1  Greetje Wever 1  Vervallen
2  Kristian Jellema 2  Vervallen
3  Chantal Wever 3  Vervallen
4  Piet Schuurman 4  Vervallen
5  Rebecca Schuurman 5 Vervallen
6  M Kregel 6 Vervallen
7  Simone Boonstra 7  Vervallen
8  Linda Beving 8  Vervallen
9  Auke Broekhuizen 9 Vervallen
10 10  Vervallen
11  Jouke vd Veen 11  Vervallen
12  Helen Minnebruiker 12  Vervallen
13  Mark Geurts 13  Vervallen
14  Danny Zandgrond 14  Vervallen
15 15  Vervallen
16 16  Vervallen
Serie 8: 23.00 – 00.45
1  reserve
2  reserve
3  reserve
4  reserve
5  reserve
6  reserve
7  reserve
8  reserve
9  reserve
10  reserve
11  reserve
12  reserve
13  reserve
14  reserve
15  reserve
16  reserve

Zaterdag 1 april 2017

Serie 9: 11.00 – 12.45 uur Serie 10: 13.00 – 14.45 uur
1  reserve 1  Rutger Kloen sr
2  reserve 2  Rutger Kloen jr
3  reserve 3  Frouk Kloen
4  reserve 4  Hester de Jong
5  reserve 5  Arend Schokker
6  reserve 6  Regina Schokker
7  reserve 7  Michiel Baars
8  reserve 8
9  reserve 9
10  reserve 10
11  reserve 11
12  reserve 12
13  reserve 13
14  reserve 14
15  reserve 15
16  reserve 16
Serie 11: 15.00 – 16.45 uur Serie 12: 17.15 – 19.00 uur
1  Lillian Ashness 1  Ruud Mulder
2  Sjonny Nijsingh 2  S. Alfons
3 3  Fried Denninger
4  Patricia Brus 4  Wim Kolk
5  Laura Buist 5  Marty Bakker
6  Ivo de Vries 6  S de Vos
7  Nancy van Stuivenberg 7  Martin Danen
8  Jeroen Zwols 8  Calvin Panneman
9  Marco Philips 9
10  Mans Philips 10
11  Anje Hillenga 11
12  Jan Henk de Groot 12
13 13
14 14
15 15
16 16

Zondag 2 april 2017

Serie 13: 11.00 – 12.45 uur Serie 14: 13.00 – 14.45 uur
1  Ron Hofman 1  Piet Valkenhoff
2  Wim Logtenberg 2  Hans van de Vrede
3  Harmen Ras 3  Anneke Timmerman
4  Leo Kiers 4  Benny Bosch
5  Willem van Dalen 5  Koos Venema
6  Vincent Fokkelman 6  Jose van Es
7  Rosalie Padding 7  E van der Laan
8  Majorie Hoeksema 8  Paulina Reedijk
9  Priscilla Thalen 9  Cynthia Reedijk
10  P Alma 10  Marien Melchionda
11  Ronald Bouma 11  Erica Melchionda
12  Karel Strijker 12  Teus de Zwart
13  Sander Kruger 13  Tanja Havesman
14  Willy Drieze 14  Thomas Meeuwissen
15  H Bos 15 Roland ter Wisscha
16  Rick Roffel 16  Remy Wieffer

LET OP ! Dit is een momentopname en er kunnen ondertussen alweer wijzigingen plaats hebben gevonden. Neem contact met ons op voor een definitieve plaatsing.